Van deze auto kan de aanbieder de onderhoudsgeschiedenis laten zien. Dat kan in het ouderwetse boekje staan, maar steeds vaker wordt dit digitaal bijgehouden in het DSR. DSR staat voor Digitaal Service Register.
De Alfa Romeo 156 werd in 1997 geïntroduceerd als opvolger van de matig succesvolle Alfa Romeo 155. De 156 wordt populair: jarenlang Alfa modellen met hoog Fiat-gehalte, werd er nu weer een auto ontwikkeld die eruitzag als een echte Alfa Romeo met een onderscheidend karakter. In 1998 werd de 156 uitgeroepen tot Europees Auto van het jaar.
Bijna niet meer te vinden, een 156 met 6 cilinder Busso motor én lage gedocumenteerde kilometerstand. Toch hebben we een prachtig exemplaar in onze showroom in de prachtige kleurstelling Grigio Chiaro metallic met zwart leder. Carrosserie in prachtige, gave staat en de lak mooi glanzend. 16 inch Teledial velgen in zeer goede staat met zgan Pirelli Cinturato P7 banden. Interieur in bijna-nieuwstaat, evenals koffer- en motorruimte. Deze Alfa 156 is uitgerust met een fijn schakelende automaatbak met koppelomvormer, dus geen Selespeed! De olie is recent ververst en als bijzondere extra kan de transmissie ook handmatig geschakeld worden. Het rijden in een Alfa is en blijft tenslotte een bijzondere ervaring. Na het aanslaan laat de Busso motor zijn fantastische zescilindergeluid horen: niet voor niets heet ie ook wel de Viool van Arese... Wel even warm rijden voordat het gas er volledig opgaat, een behoud voor deze motor! Het sportieve karakter van de 156 komt terug in het rijgedrag: de auto gaat in dik 7 seconden naar de 100, waarbij de automaatbak haar werk zonder schokken doet. Met de heerlijke 6 cilinderroffel van de Busso in het vooronder is het een feest te rijden in deze auto. Distributie is vervangen bij 65.000 km, in 2018 en raakt daarmee wel op leeftijd. Tegen meerprijs kan de distributieriem vervangen worden. Auto is voorzien van Bluetooth radio met achteruitrijcamera. De originele Alfa radio is tevens aanwezig. De auto heeft een NL kenteken en wordt voorzien van nieuwe apk.
In recente jaren vervangen: thermostaat accu 4x remslang 4x banden Pirelli Cinturato P7 DOT 2024 rv draagarm motorolie+filter automaatolie ververst
los meegeleverd: lv draagarm, 2x stuurkogel
Alfa Romeo 156 2.5-24V Busso V6 aut Q-System
Wilt u meer informatie ontvangen of een taxatie van uw eigen auto laten maken? Wij helpen u graag!